Usługi:
SZKIEŁKOWANIE FELG

Szkiełkowanie felg

Użytkownikom samochodów zwykle zależy nie tylko na ich dobrym stanie technicznym, ale także na atrakcyjnym wyglądzie. Jednym z elementów, który szczególnie rzuca się w oczy, są felgi, dlatego sporo kierowców szuka rozwiązań pozwalających przywrócić tym częściom oryginalny połysk i czystość. Szkiełkowanie felg jest w tym zakresie najskuteczniejszym rozwiązaniem.

CENA SZKIEŁKOWANIA FELG

Cena szkiełkowania felg – czy warto je zlecać?

Być może zastanawiasz się, czy szkiełkowanie felg jest warte swojej ceny. Jeśli zależy Ci na nienagannym wyglądzie tych elementów, to z pewnością warto zlecić taką usługę. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że szkiełkowanie felg aluminiowych i stalowych jest jedynym skutecznym rozwiązaniem, aby przywrócić im oryginalny wygląd, nadać idealny połysk i usunąć zanieczyszczenia. Inne metody, takie jak stosowanie preparatów oczyszczających czy polerowanie w warunkach domowych, nie dają takiej skuteczności, jak szkiełkowanie felg w profesjonalnym zakładzie.

Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że obróbka strumieniowo-ścierna daje możliwość dotarcia do wszystkich trudno dostępnych miejsc. Ścierniwo nakładane pod wysokim ciśnieniem trafia także do zagłębień, krawędzi i innych zakamarków. Dlatego rozważając, czy cena szkiełkowania felg aluminiowych jest adekwatna do efektu usługi, warto mieć na uwadze, że skuteczność takich działań jest bardzo wysoka.

Indywidualna wycena:
NA CZYM POLEGA?

Szkiełkowanie felg – na czym polega?

Szkiełkowanie felg polega na poddaniu tych elementów działaniu ścierniwa aplikowanego pod wysokim ciśnieniem. Dlaczego w tym procesie wykorzystuje się szkło? Ponieważ jest to materiał, który w przeciwieństwie do piasku kwarcowego, nie uszkadza delikatnej powierzchni. Jest to szczególnie istotne w przypadku szkiełkowania felg aluminiowych, które z założenia są bardziej podatne na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne niż felgi stalowe.

Kolejną zaletą tego procesu jest możliwość zapobiegania powstawaniu zanieczyszczeń w przyszłości. Szkiełkowanie felg zamyka mikropory metalu, dzięki czemu jest on mniej podatny na wnikanie zabrudzeń, w szczególności tłustych, czyli smarów, olei i tym podobnych substancji.

Jeśli zależy Ci na korzystnej cenie szkiełkowania felg aluminiowych, zachęcamy do przejrzenia naszej oferty. Znajdziesz w niej usługi dobrane do Twoich potrzeb. Dobierzemy rodzaj ścierniwa do czyszczonej powierzchni oraz efektu wizualnego, na którym Ci zależy. Warto zlecać szkiełkowanie felg aluminiowych profesjonalistom, aby zyskać pewność, że te delikatne elementy nie zostaną uszkodzone podczas obróbki. Cena szkiełkowania felg zależy od wielkości elementów, a także stopnia ich zanieczyszczenia.
PROCES WSPÓŁPRACY
Jak to działa w Colorest?
1.

Pierwszy kontakt i indywidualna wycena.

2.

Wysyłka elementu do szkiełkowania.

3.

Realizacja usługi szkiełkowania.

4.

Odsyłamy profesjonalnie wyszkiełkowany element do użytku!

KONTAKT
Zajmiemy się szkiełkowaniem
Twojego elementu z
najwyższą dbałością o jakość!